Partnership Building Activity: Mobiliteit van jeugdwerkers
Deadline: 16-08-2026
Wil je een sterk project binnen de subsidieactie Mobiliteit van jeugdwerkers opzetten, maar mis je de juiste partners nog? Op deze partnerschapsactiviteit in Istanbul komen jeugdwerkers en projectmanagers uit heel Europa samen om elkaar te leren kennen en concrete projectideeën uit te werken.
De activiteit legt de basis voor toekomstige studiebezoeken, jobshadowing, uitwisselingen van jeugdwerkers en peer learning-trajecten. Je zoekt betrouwbare partners en brainstormt over nieuwe projectconcepten. We zijn al benieuwd naar welke mooie projecten wij volgend jaar te zien krijgen!
Wat mag je verwachten?
- Je werkt mee aan kwaliteitsvolle projectaanvragen rond Mobiliteit van jeugdwerkers, met focus op uitwisseling en ontmoeting.
- Je bouwt duurzame partnerschappen en netwerken op met andere jeugdwerkorganisaties.
- Je legt een stevige basis voor peer learning, jobshadowing en het delen van goede praktijken in het jeugdwerk.
Voor wie?
Deze activiteit is bedoeld voor gemotiveerde jeugdwerkers en projectmanagers die:
- concreet plannen om een aanvraag rond Mobiliteit van jeugdwerkers in te dienen bij een van de komende Erasmus+-deadlines.
- het mandaat en de ruimte hebben om nieuwe internationale partnerschappen op te zetten.
- actief willen deelnemen, hun ervaring willen delen en openstaan voor non-formeel leren in groep.
- voldoende Engels spreken om vlot te kunnen deelnemen.