Medewerkers

Het JINT-team zet zich in om jongeren en jeugdorganisaties te helpen internationaal te gaan.


Directieteam

Het directieteam stuurt alle medewerkers van JINT aan en houdt het overzicht over de uitvoering van de programma’s en de kwaliteit van de dienstverlening.

Koen Lambert
koen.lambert@jint.be
Nathalie Van den Meersschaut
nathalie.vandenmeersschaut @jint.be
Sofie Van Zeebroeck
sofie.vanzeebroeck@jint.be

Centrale team

Het centrale team zorgt voor algemene ondersteuning voor JINT en de collega’s. Zij weten immers alles over IT, administratie, onthaal, boekhouding, gebouwbeheer en logistiek. Bepaalde collega’s in dit team bieden ook administratieve ondersteuning bij projectaanvragen en eindverslagen van de Europese programma’s.

Bob Demunter
bob.demunter@jint.be
Nathalie Jonckheere
nathalie.jonckheere@jint.be
Sien Ponet
sien.ponet@jint.be
Nina Vanhee
nina.vanhee@jint.be
Joël Versin
joel.versin@jint.be
Ane Vester
ane.vester@jint.be
Natalie Coelmont
natalie.coelmont@jint.be

Projectenteam

Deze collega’s ondersteunen de projecten voor subsidieprogramma’s Erasmus+: Youth in Action en het European Solidarity Corps. Daarnaast coördineren zij ook het Bel’J-programma.

Barbara Cleynen
barbara.cleynen@jint.be
Yunus Denizli
yunus.denizli@jint.be
Mauro Desira
mauro.desira@jint.be
Inge Stuer
inge.stuer@jint.be
Mandy Trappeniers
mandy.trappeniers@jint.be
Marjolein Vandenbroucke
marjolein.vandenbroucke@jint.be
Lian Verberckt
lian.verberckt@jint.be
Kevin Verborgt
kevin.verborgt@jint.be

HUB-team

Dit team vormt de brug die de buitenwereld verbindt met de vele dingen die JINT doet. Het HUB-team:

  • verzamelt, borgt en deelt op een actieve manier know how;
  • ondersteunt de kwaliteit van projecten en plannen;
  • informeert, inspireert en sensibiliseert.
Inez Adriaensen
inez.adriaensen@jint.be
Geoffrey Carpentier
geoffrey.carpentier@jint.be
Yannick De Schaepmeester
yannick.deschaepmeester@jint.be
Thomas Gits
thomas.gits@jint.be
Rilke Mahieu
rilke.mahieu@jint.be
Annelies Stalpaert
annelies.stalpaert@jint.be
Silvie Strobbe
silvie.strobbe@jint.be

Europe Goes Local

Europe Goes Local is een Strategisch Partnerschap tussen Nationaal Agentschappen van Erasmus+: Youth in Action in 24 landen en hun partners. De focus ligt op het verbeteren van de kwaliteit van lokaal jeugdwerk door nauwere samenwerking. Europe Goes Local is ook een onderdeel van JINT.

Judit Balogh
judit.balogh@jint.be

SALTO Inclusion and Diversity

Het SALTO Inclusion & Diversity Resource Centre is een onderdeel van JINT. SALTO-YOUTH staat voor Support, Advanced Learning and Training Opportunities for Youth. Dit Resource Centre is gespecialiseerd in internationale projecten met jongeren uit kwetsbare en diverse groepen.

Tony Geudens
tony.geudens@jint.be
Andreia Henriques
andreia.henriques@jint.be
Marija Kljajic
marija.kljajic@jint.be